ID CP2868468
2 camere la 2 minute de Metrou Obor (Bloc Reabilitat)
Această proprietate nu mai este activă,
te invităm să vizualizezi proprietăți similare
ID CP2868468
122,000 €
Land Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă de maxim interes – Obor, intersecție Ștefan cel Mare.
Apartamentul este amplasat la etajul 7 din 9, într-un bloc reabilitat termic, cu vedere frontală către bulevard, beneficiind de vedere liberă și lumină naturală pe tot parcursul zilei.
Imobilul are compartimentare decomandată total, dispune de două balcoane și o suprafață totală de 55 mp, oferind un spațiu bine structurat și funcțional. Apartamentul necesită renovare totală, reprezentând o oportunitate excelentă de personalizare după propriile preferințe sau pentru investiție.
Instalația electrică este schimbată, realizată pe cupru, un avantaj important în procesul de renovare.
Zona asigură acces rapid la metrou Obor, mijloace de transport în comun, centre comerciale, piață, școli și alte facilități urbane.
Pentru informații suplimentare sau programarea unei vizionări, echipa Land Estate vă stă la dispoziție.